English   فارسی   پیوندها ارتباط مستقیم با مدیر عامل نقشه سایت ارتباط با ما  
 
مقالات مشیز از نگاه دوربین آرشیو مطالب خانه تصویر درباره مشیز صفحه اصلی

صفحه اصلی >> رویداد های مشیز نسخه قابل چاپ
  رویداد های مشیز

حضور موسسه مالی و اعتباری ریحانه گستر مشیز در بیست و یکمین همایش سالانه سیاست های پولی و ارزی

از سوی پژوهشکده پولی بانکی،کنفرانس سالانه سیاست های پولی و ارزی برگزار می شود

 


به گزارش اخبار پولی مالی ،بیست و یکمین کنفرانس  سالانه سیاست های پولی و ارزی تحت عنوان «سیاستهای پولی و ارزی و تحولات اقتصادی اخیر » با حضور سید شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد و دارایی، محمود بهمنی رییس کل بانک مرکزی و نماینده ای از صندوق بین اللملی پول در تاریخ 27و28 اردیبهشت ماه  1390 در مركز همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما  برگزار می شود.


فرهاد نیلی، دبیر بیست و یکمین کنفرانس سالانه سیاست های پولی و ارزی در جمع خبرنگاران گفت: برگزاری بیست و یکمین کنفرانس  سالانه سیاست های پولی و ارزی یکی از مهمترین اتفاقات کشور است که طی مدت 20 سال به طور منظم  برگزار شده است .


وی در باره اهداف این همایش توضیح داد:یکی از هدفهای همایش این است که سیاست های اقتصادی کشور در ابتدای هر سال اطلاع رسانی شود و عملکرد سال قبل مورد بحث و بررسی قرار گیرد به عبارت دیگر سیاست ها توسط پژوهشگران نقد می شود .


دبیر بیست و یکمین همایش سالیانه سیاست های پولی و ارزی در باره موضوع نشست های این کنفرانس نیز گفت:طرح تحول نظام بانکی ،بانکداری اسلامی و رفرم پولی ،حذف صفر و تحولات نظام های پرداخت ،ساماندهی موسسات پولی و اعتباری کشور و چشم انداز اصلاحات در نظام بانکی کشور و..... از جمله نشست هایی است که در این همایش دو روزه توسط مدیران ارشد و پژوهشگران و اساتید مورد بحث وبررسی قرار خواهد گرفت. همچنین نشست خاصی را اختصاص به چشم انداز اقتصاد کشور در سال 90 داده ایم. به طور کلی تحلیل  سیاست های پولی وارزی کشور، سیاست های پولی واعتباری که در سال 90 مطرح می شود دستمایه ما در این همایش خواهد بود.  ((  به نقل از www.polimali.com  ))


موسسه مالی و اعتباری ریحانه گستر مشیز از حاضران همایش یادشده می باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه مشیز است.

طراحی و اجرا : تیم پشتیبانی موسسه مشیز

Powered by AliSadeghi.ir